دسته‌بندی نشده

کوثر بهمن عرضه اولیه بعدی بازار سرمایه؟

عرضه اولیه

بر اساس شنیده ها احتمالا تا پایان امروز اطلاعیه عرضه اولیه سهام شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری کوثر بهمن در فرابورس ایران آگهی خواهد شد و روز سه‌شنبه به خریداران حقیقی و حقوقی عرضه خواهد شد. 

چند روز پیش بود که معاون بازار فرابورس ایران از عرضه اولیه سهام سه شرکت چوب خزر کاسپین، مدیریت سرمایه‌گذاری کوثر بهمن و سپیدار سیستم در روزهای پیش رو در بازارهای اول و دوم فرابورس خبر داد.

هفته گذشته با عرضه اولیه ۱۷.۵ درصد از سهام شرکت چوب خزر کاسپین در بازار دوم فرابورس، حالا دو شرکت دیگر در لیست عرضه‌های اولیه فرابورس باقی مانده‌اند.

در این میان بر اساس شنیده‌ها احتمالا تا پایان وقت امروز اطلاعیه عرضه اولیه سهام شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری کوثر بهمن نیز در سایت فرابورس ایران آگهی خواهد شد. این شرکت از زیرمجموعه‌های بانک سینا است.

از آنجایی که درج آگهی دو روز پیش از عرضه اولیه ضروری است و عرضه اولیه شرکت‌ها در فرابورس اخیرا روزهای سه‌شنبه انجام می‌شود، در صورتی که امروز کوثر بهمن (وکبهمن) موفق به کسب تاییده شود و درج آگهی کند، سه‌شنبه این هفته شاهد عرضه اولیه این سهام در فرابورس خواهیم بود.

این شرکت ۲۷ بهمن ماه سال ۱۳۹۸ در گروه سرمایه‌گذاری‌ها در بازار اول فرابورس پذیرش شده است و تاریخ درج نماد معاملاتی این شرکت در نماد «وکبهمن» نیز ۲۷ مردادماه سال جاری است.

حال باید منتظر ماند و دید آیا اطلاعیه عرضه اولیه سهام کوثر بهمن بازار اولی تا پایان وقت امروز منتشر خواهد شد یا خیر؟ اگر این عرضه اولیه این هفته انجام شود، احتمالا شرکت بعدی که در فرابورس عرضه اولیه خواهد شد، سپیدار سیستم در هفته آینده خواهد بود. این شرکت از زیرمجموعه‌های شرکت همکاران سیستم است که در گروه رایانه و فعالیت های وابسته فرابورس قرار می‌گیرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *