درباره ما

داستان ما

سال ها پیش وقتی تب ارزهای دیجیتال بالا گرفت، وارد حوزه رمزارزها شدم و با کلی تحقیق و هیجان شروع به معامله کردم. سودهای کلانی بردم اما نهایتا با ضرر از این بازار خارج شدم. درس مهمی که گرفتم این بود که ترید و یا سرمایه گذاری نیاز به آموزش تخصصی، به دور از هیجان و البته نیاز به کسب تجربه داره. بنابراین مدام در این حیطه فعالیت کردم. ساعت ها آموزش دیدم و تمرین و تکرار کردم. در بازارها مدام با شکست ها و پیروزی ها، با سود و ضرر تجربه کسب کردم و حالا میتونم با جرات به خودم یک تحلیلگر بازارهای مالی بگم.

برای من تحلیل بازار لذت بخشه و آموزش اون به دیگران لذت مضاعفی داره. اینکه تجربیات و دانش خودم رو در اختیار دیگران بگذارم تا مسیر میانبری برای اون ها باشه، اینکه اشتباهات خودم و دیگران که در کنار من این سالها فعالیت میکردند رو بازگو کنم تا راهنمای دیگر افراد باشم و اینکه نکاتی که حاصل مدت ها تجربه و تخصص هست رو به دیگران انتقال بدم به واقع شیرین و دوست داشتنیه

پیمان نیکخوی، موسس آکادمی نیکخوی

پیمان نیکخوی

تمام هدف من از تاسیس آکادمی مالی نیکخوی و آموزش، همین احساس خوب و خوش آیندی که از کمک به دیگرانه هست.

پیمان نیکخوی / مدرس بازارهای مالی و موسس آکادمی نیکخوی

 

چرا آموزش اهمیت دارد

ما بر این باوریم که بزرگترین و سودسازی ترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری روی خود برای افزایش مهارت ها یا فراگیری مهارت های جدید است.
همانطور که شروع و انجام هرکاری نیاز به تخصص و شناخت لازم از کار و شرایط آن است. بازار های مالی نظیر بورس هم مستلزم آموزش و فراگیری است.

تعهد آکادمی مالی نیکخوی به دانشجو

ما خود را نسبت به فراگیری دانشجویان متعهد می دانیم.

امری کاملا بدیهی است که هر شخصی با پرداخت هزینه ی زمانی و مالی, انتظار کسب مهارت و دانش را دارد. از مهم ترین اهداف ما نیز همین امر است.

ما خود را نسبت به پاسخگویی به دانشجویانمان متعهد میدانیم. این وظیفه ماست تا تلاش خود را برای فهم و درک صد در صدی مطالب توسط دانشجویان بکار گیریم.

تعهد دانشجو به آکادمی مالی نیکخوی

هر دانشجو موظف است تا جایی که در توان دارد وقت و انرژی برای آموختن بگذارد. هیچ سوالی برای خود باقی نگذارد و اگر مشکلی دارد برای رفع آن اقدام کند.

دانشجویان کنونی، سفیران فردای آکادمی خواهند بود. ما به موفقیت آنها می بالیم و آنها برای ما نقش پرچمدارانی را خواهند داشت که قله ها را فتح خواهند کرد، بنابراین هر دانشجو بایستی سنگینی چنین مسئولیتی را بر دوش خود حس کند و برای موفقیت خود بیش از آنچه متصور است تلاش کند.

اسکرول