اسپانسر

پاداش صرافی BingX و کسب درآمد دلاری

پاداش صرافی BingX و کسب درآمد دلاری بونوس در صرافی بینگ ایکس

با توجه به اینکه این روز‌ها ارز‌های دیجیتال بسیار گسترده شده. و بازار آن‌ها در حال رشد است. افراد باید برای سرمایه‌گذاری در این بازار و کسب سود از آن، برای خود صرافی را برگزینند.در این مقاله از آکادمی نیکخوی به بررسی صرافی بینگ ایکس و پاداش صرافی BingX و کسب درآمد دلاری می پردازیم.

صرافی باید دارای پلتفرمی امن و ساده باشد تا کاربران بتوانند به بهترین شکل ممکن، کار‌های خود را انجام دهند. بسیاری از این پلتفرم‌ها برای کاربران خود، پاداش‌هایی را در‌‎نظر می‌گیرند تا آن‌ها را حفظ کرده و به‌ نوعی، از صرافی خود تبلیغ کنند تا افراد دیگر هم به این پلتفرم جذب شوند. فکر می‌کنید باید به دنبال صرافی بگردید که پاداش ترید و تخفیفات خوبی را برای کاربران در‌نظر می‌گیرد؟ کافی­ست با بینگ ایکس آشنا شوید. پاداش BingX به حدی­ است که نمی‌توان از کنار آن به‌ سادگی گذر کرد!

ثبت نام در صرافی بینگ ایکس و دریافت پاداش ترید

پاداش صرافی

وقتی وارد این مجموعه می شوید و ثبت‌نام میکنید. می‌توانید مطابق برخی مسائل، قفل بعضی از ویژگی‌ها و قابلیت‌ها را برای خود باز کرده و از آن‌ها برخوردار شوید. مطمئن باشید از این پلتفرم و سیستم کاری آن، سود خوبی را کسب می‌کنید. پاداش صرافی در این پلتفرم، معروف به کسب درآمد دلاری است!

پیشنهاد می کنیم بخوانید: سرمایه گذاری با ۱ میلیون تومان در ارزهای دیجیتال

هر آنچه که باید در مورد BingX بدانید!

می‌خواهید تمامی امکانات و ابزاری که برای ترید نیاز دارید را در یک مجموعه داشته باشید!؟ کافی است به بینگ ایکس مراجعه کنید. این مجموعه، یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال است که از سال ۲۰۱۸، فعالیت خود را در این عرصه آغاز کرد. و تا به حال، به امنیت قابل ملاحظه‌ای دست یافته است.

شما می‌توانید در این صرافی به خریدوفروش بسیاری از ارز‌ها همانند بیت‌کوین و همچنین دیگر آلت‌کوین‌ها بپردازید. پاداش BingX تنها محدود به تخفیفات و دریافت درآمد دلاری نیست؛ امکانات این مجموعه را می‌توانید همچون یک جایزه در‌نظر بگیرید.

بینگ ایکس برای­تان شرایطی را فراهم آورد تا در آب‌های کریپتو تنها نباشید. با استفاده از این قابلیت می‌توانید به‌ درستی سرمایه‌گذاری کرده و به نتایج مطلوب دست پیدا کنید. دستیابی به حد مطلوب از سود در این صرافی را می‌توانید مدیون برقراری ارتباط با دیگر سرمایه‌گذاران و تریدر‌های حرفه‌ای باشید.

سازنده‌های این صرافی اعتقاد دارند که اگر چنین امکانی برایتان فراهم نباشد، گویا که در حال شنا در آب‌های تاریک کریپتو هستید! پاداش BingX در این عرصه را می‌توان با عنوان تنها‌ نبودن در‌نظر گرفت. بینگ ایکس برای کاربران خود شرایطی را فراهم آورده تا تنها به عقل خود تکیه نکنند.

آن‌ها می‌توانند از ابزار تجزیه و تحلیل موجود در صرافی بهره برده و به بهترین نتایج دست یابند. بونوس، همان جایزه یا پاداشی است که این پلتفرم برای کاربران فعال خود در‌نظر گرفته است.

پاداش صرافی BingX و کسب درآمد دلاری بونوس در صرافی بینگ ایکس

بررسی بونوس ( Bonus ) از لحاظ چیستی!

برای بررسی این موضوع بهتر است ابتدا آن را از لحاظ لغوی آنالیز کنیم؛ بونوس را می‌توان در لغت، به معنی جایزه دانست. وقتی این جایزه از سمت یک پلتفرم و کارگزاری آن مشخص می‌شود، کاربر می‌تواند به‌راحتی به آن دسترسی داشته و از شرایط بهره ببرد.

پاداش BingX هم از چنین کارکردی پیروی می‌کند. بونوس معاملاتی می‌تواند انواع مختلفی داشته باشد؛ هر کارگزاری هم می‌تواند برای شرایط خاص، یکی از این بونوس‌ها را در‌نظر بگیرد. به‌طور معمول، Bonus به این حالت است که کارگزاری، مبلغی را به حساب تریدر واریز کرده یا اینکه تخفیفاتی را مشخص می‌کند.

این Bonus یا همان جایزه، بی ‌دلیل به معامله‌گر داده نمی‌شود؛ همه چیز طبق شرایطی خاص پیش می‌رود. در مواقعی، کاربر می‌تواند به جایزه خود دسترسی داشته و آن را برداشت کند. برخی اوقات هم ممکن است Bonus، برای مدت خاصی در اختیار تریدر قرار گیرد.

پاداش BingX هم دارای چنین شرایطی است. این پاداش، بونوس یا همان جایزه، دارای انواع مختلفی است که هر‌کدام در شرایطی خاص، برای تریدر محقق می‌شوند.

پاداش صرافی BingX و کسب درآمد دلاری بونوس در صرافی بینگ ایکس

Bonus غیر قابل ضرر یا همان قابل برداشت

به ‌طور معمول این نوع، در‌صورتی برای تریدر محیا می‌شود که معامله‌گر بتواند در زمانی محدود به ترید در حجم بالا بپردازد. وقتی شما به‌عنوان معامله‌گر، بتوانید در مدت معلوم به ترید در حد بالایی برسید، بنا‌بر شرایط حاکم، پاداش BingX برایتان در‌نظر گرفته شده و به حساب‌تان واریز می‌شود.

وقتی این جایزه برای تریدر در‌نظر گرفته می‌شود، معامله‌گر می‌تواند ان را به‌ صورت درصدی مشاهده کند. برای مثال، پس از واریز بونوس معاملاتی به حساب‌تان، پیامی بر مبنای بونوس ۱۰ درصدی از مبلغ کل معامله، برایتان ارسال می‌شود.

چیزی که اینجا بیشتر از هر مسئله دیگر اهمیت دارد، مبحث غیر‌قابل ضرر‌بودن آن است. اینکه می گویند از این سیستم ضرر نمی‌کنید، چه مفهومی را می‌رساند؟ وقتی این مبلغ از پاداش BingX به حساب‌تان واریز شود، می‌توانید موقعیت­های بیشتری را در اختیار داشته باشید.

این موضوع، به‌عنوان یک مزیت برای­تان در‍‌نظر گرفته می‌شود. موضوع غیر‌قابل ضرر‌ بودن، به این معنی است که اگر موقعیت­ها ضرر ببیند، این مبلغی که به ‌عنوان بونوس برای­تان واریز شده بود، هیچ ضرری را متحمل نمی‌شود. در جای خود باقی می‌ماند.

پیشنهاد می کنیم بخوانید: صلیب مرگ و صلیب طلایی چیست؟

با این اوصاف، بونوسی که برایتان واریز شد را نمی‌توان در دسته موجودی‌هایتان قرار داد. بهتر است این موضوع را هم بدانید که دریافت Bonus با درصد پایین‌تر راحت‌تر بوده و اگر بخواهید درصد بیشتری از پاداش BingX را از حساب خود برداشت کنید، ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید.

وقتی با اولین Bonus مواجه شدید، بهتر است آن را با توجه به شرایط ساده‌ای که دارد، برداشت کنید. در کل می‌توان این نوع بونوس معاملاتی را به‌ عنوان پاداش ترید دانست.

پاداش صرافی BingX و کسب درآمد دلاری بونوس در صرافی بینگ ایکس

Bonus غیر قابل برداشت که قابل معامله است!

این نوع را می‌توان به‌ صورت دقیق در مقابل نوع غیر‌قابل ضرر که می‌توانید آن را برداشت کنید، قرار داد. اصل ماجرا در این نوع، حساب‌شدن آن به همراه موجودی حساب کاربری تریدر‌ها است. وقتی چنین روندی وجود داشته باشد، اگر دچار ضرر شوید، در ‌واقع این پاداش BingX خود را هم از‌دست می‌دهید.

این جایزه هنگام معاملات، محاسبه شده و ضرر هم شامل آن می‌شود. با توجه به این مسائل، می‌توان به ‌نوعی، نام آن را بونوس معاملاتی گذاشت. ویژگی اصلی Bonus قابل معامله، غیر‌قابل برداشت‌بودن آن است. به هیچ عنوان نمی‌توانید آن را برداشت کرده و از آن استفاده کنید؛ تنها این امکان برایتان فراهم است که از این Bonus در معاملات خود بهره ببرید.

البته پیش از آنکه در این پلتفرم ثبت‌نام کرده و به پاداش ثبت نام یا هر نوع دیگر دست یابید، بهتر است بدانید که Bonus قابل معامله، ماندگار نیست! وقتی این پاداش ترید در اختیار افراد قرار می‌گیرد، کاربران تنها می‌توانند از آن برای زمان محدودی بهره ببرند. پس از آنکه این زمان محدود به پایان برسد، بونوس از حساب کاربری سرمایه‌گذار کسر می‌شود.

این نوع بونوس یا همان پاداش BingX در زمان مشخصی برای کاربران واریز نمی‌شود؛ بهتر است برای آنکه از این شرایط استفاده کنید، مناسبت‌های مهم را بشناسید. بینگ ایکس، در مناسبت‌های مهم و گوناگون، Bonus قابل معامله را برای کاربران در‌نظر می‌گیرد.

این نوع هم همانند Bonus قابل برداشت، به ‌صورت درصدی اعلام می‌‍شود. به‌طور معمول، وقتی تریدر منتظر یک واریزی مهم است، چنین بونوسی را هم به همراه آن دریافت می‌کند.

سوپر بونوس و شناسایی آن

شاید این فکر به ذهن‌تان رسیده باشد که اگر پاداش BingX هم قابل برداشت بوده و هم در ضرر‌های مالی حساب شود، چه اتفاقی رخ می‌دهد!؟ برای اینکه به پاسخ چنین سوالی دست یابید، کافی است با سوپر Bonus آشنا شوید. همان‌گونه که مشخص است، کاربران می‌توانند چنین پاداشی را برداشت کرده و از آن بهره ببرند.

اما بهتر است خوشی زیر دل‌تان را نزند و فکر نکنید همه چیز به همین خوبی اتمام می‌یابد. این مدل را می‌توان ترکیبی از انواع قابل برداشت و قابل معامله دانست. می‌توان چنین شرایطی را از دو زاویه نگاه کرد. اینکه بخواهید در یک ضرر بزرگ، کل دارایی‌تان که در حساب کاری قرار داشت را از‌دست بدهید، ممکن است برای­تان گران تمام شود.

یکی از زوایای این پاداش BingX، اینگونه است. اما زاویه دیگر به این صورت است، وقتی بونوسی که دریافت کردید در حساب کاربری‌تان محاسبه شود، می‌تواند از دارایی‌تان حمایت کرده و نقش حامی را برایتان بازی کند. برای اینکه به درک درستی از چنین پاداشی برسید، کافی است شرایط موجود خود را کمی ارزیابی کرده و آن را سبک و سنگین کنید.

اگر بخواهید، می‌توانید سوپر Bonus را بردارید،پ. یا اینکه آن را در حساب‌تان بماند و بگذارید که نقش اصلی خود را بازی کند. به‌طور معمول، این نوع پاداش صرافی به‌ صورت ۳۰ درصدی برای کاربران واریز می‌شود. مبلغ دریافتی‌تان به میزان تریدی که انجام داده‌اید، بستگی دارد.

پاداش صرافی BingX و کسب درآمد دلاری بونوس در صرافی بینگ ایکس

پاداش BingX رایگان و ویژگی های آن

اینکه Bonus رایگان، قابل برداشت است یا اینکه قابل ضرر، بستگی به شرایط موجود دارد. کاربران برای اینکه دیگر پاداش‌صرافی را دریافت کنند، باید معامله انجام دهند. وقتی مبلغ نهایی از این معامله برای آن‌ها واریز شود، بونوس هم به همراه آن پرداخت می‌شود.

اما در نوع رایگان، لازم نیست که کاربران برای دریافت Bonus، معامله خاصی انجام دهند. یا واریزی داشته باشند. البته که باید بدانید پاداش BingX رایگان، مبلغ چندان زیادی را در‌ بر نمی‌گیرد. می‌توان از بونوس دانشگاه تریدری به ‌عنوان یکی از این پاداش‌ها نام برد.

افرادی که سرمایه اولیه چندانی ندارند، می‌توانند از این شرایط استفاده کرده و به درآمد دلاری قابل توجهی دست پیدا کنند.

پیشنهاد می کنیم بخوانید: تفاوت بین صرافی ارز دیجیتال و سوشال تریدینگ ارز دیجیتال

صرافی BingX، چه جوایز یا بونوس هایی را در بر می گیرید؟

Bonus ترید پرپچوال فیوچرز یکی از جوایزی است که این صرافی برای کاربران خود در‌نظر می‌گیرد. وقتی این بونوس به حساب کاربری‌تان واریز شد، می‌توانید به‌راحتی آن را برداشت کرده و از پاداش ترید خود بهره ببرید. البته تمامی این شرایط بدون محدودیت، برای یکبار و در لورج است.

این پاداش BingX در یکی از معاملات، برایتان واریز خواهد شد. یکی از بهترین Bonus‌هایی که می‌توانید دریافت کنید، مربوط به کوپن تخفیف برای کارمزد معاملاتی است. پس از آنکه در این صرافی ثبت‌نام کرده و تمامی مراحل اولیه را سپری کرده‌اید، بونوسی که یک کوپن ۱۰ یا ۲۰ دلاری است برای­تان ارسال می‌شود.

با استفاده از این کوپن، لازم نیست تا مدت تمام‌شدن آن، کارمزد معاملات را از حساب خود واریز کنید. اینکه از کوپن تخفیف در چه جایی و برای چه معامله‌ای استفاده کنید، بستگی به خود‌تان دارد. برای بهره‌بردن از آن، کافی است کوپن را در بخش معین، فعال کنید تا هزینه کارمزد معاملات آن بخش از روی این کوپن ، حساب شوند.

می‌توان از بونوس ترید استاندارد فیوچرز به‌عنوان دیگر پاداش BingX، نام برد. پس از اینکه در صرافی ثبت‌نام کردید و حجم معاملات‌تان افزایش چشمگیری یافت، این پلتفرم برایتان شرایط ویژه‌ای را در‌نظر می‌گیرد. امکان دریافت تا سقف ۱۲۰ دلار Bonus ترید استاندارد برای­تان فراهم خواهد شد.

وقتی به چنین شرایطی دست یافتید، می‌توانید جدا از مارجین اولیه، ترید کرده و معامله‌تان را به‌صورت مستقل پیش ببرید. پاداش دعوت دوستان هم یکی بونوس‌هایی است که در این مجموعه، برای کاربران در‌‎نظر گرفته می‌شود.

پاداش صرافی BingX و کسب درآمد دلاری بونوس در صرافی بینگ ایکس

چگونه می توان پاداش BingX در انواع مختلف را مورد استفاده قرار داد؟

پیش از آنکه به این مسئله بپردازیم، لازم است این موضوع را برایتان روشن کنیم که استفاده از بونوس‌ها دارای محدودیت زمانی بوده و باید تا وقت مقرر، از آن‌ها بهره ببرید. وقتی معاملات را در این بستر‌ها انجام ندهید، در ‌واقع Bonus خود را از‌دست میدهید و دیگر نمی‌توانید از آن استفاده کنید.

به‌ طور معمول، این مدت محدود، ۲۴ ساعت است. چنانچه اقدامات لازم را انجام ندهید، پوزیشنی که برای­تان قرار گرفته شد، به‌ صورت خودکار بسته می‌شود. حال برای اینکه بتوانید از آن‌ها بهره کافی را ببرید باید چه اقداماتی را انجام دهید؟

برای دریافت پاداش BingX، ابتدا باید وارد اپلیکیشن BingX شوید. و روی آواتار مختص به خود کلیک کنید. پس از کلیک روی این گزینه، باید از میان گزینه‌های دیگر، مورد جایزه‌های من که با عنوان ( My Rewards ) درج شده را انتخاب کنید.

این بخش همانند گنجینه‌ای است که نباید آن را نا‌دیده بگیرید. برای اینکه به جوایز خود دسترسی داشته باشید، کافی­است به آن مراجعه کنید. اگر بونوسی توسط مرکز پاداش صرافی برای­تان در‌نظر گرفته شده باشد، می‌توانید آن را در این قسمت بیابید. با کلیک روی گزینه Use، می‌توانید Bonus مورد نظر خود را برگزیده و آن را استفاده کنید.

صرافی BingX و امکان استفاده از آن برای کاربران ایرانی

چنانچه قصد دارید به‌ عنوان یک کاربر ایرانی، از این شرایط بهره برده و به پاداش BingX دست یابید. بهتر است از بخش احراز هویت، هویت اصلی خود را فاش نکنید. البته این قسمت، برای کاربران ایرانی فعال است. و افراد می‌توانند با هویت اصلی خود، در این صرافی ترید کنند. و از مزایای آن بهره ببرند. اما با توجه به مولفه کلی که وجود دارد، بهتر است این موضوع را دور زده و با IP خارجی ثبت‌نام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *