اخبار, تحلیل

پیش بینی روند بازار ارزهای دیجیتال در پایان مرداد ۱۴۰۱

روند بازار ارز های دیجیتال و بیت کوین در پایان مرداد 1401

هر گاو ارز دیجیتالی که کلاه پشمی خود را برمی داشت. تا برای پایان زمستان کریپتو آماده شود، یادآوری واضحی دریافت می کند. فصل خرس هنوز به پایان نرسیده است. در این مقاله از آکادمی نیکخوی نگاهی خواهیم داشروند بازار ارز دیجیتال.

گاوهای کریپتو از تکاپو افتادند

صنعت کریپتو در هفته گذشته با فروش ارزهای دیجیتال به ارزش نزدیک به ۲۰۰ میلیارد دلار، فروش شدیدی را تجربه کرد. ارزش کل صنعت اکنون به زیر ۱ تریلیون دلار سقوط کرد. این مقدار پایین‌ترین ارزش آن از دسامبر ۲۰۲۰ است. بیت کوین در هفته گذشته نزدیک به ۱۲ درصد کاهش یافت. و اتریوم در مدت مشابه ۱۶ درصد شکست خورد تا با پایین‌ترین قیمت از اواسط سال گذشته بسته شود. جولای.
به نظر می رسد سیاست پولی فدرال رزرو مقصر اصلی باشد. زیرا سرمایه گذاران افزایش نرخ های بیشتری را پیش بینی می کنند. به همین دلیل است که سهام های مرتبط با ارزهای دیجیتال نیز این فشار را احساس کردند. کوین بیس در روز جمعه بیش از ۱۱ درصد سقوط کرد. و MicroStrategy معروف HODLer تقریباً ۱۳ درصد سقوط کرد. تا دستاوردهای ماه آگوست خود را عملا از بین ببرد.

پیش بینی وضعیت آینده روند بازار ارز های دیجیتال در آینده کوتاه مدت

بسیاری از تحلیلگران در روند بازار ارز دیجیتال نسبت به تلاطم بیشتر در آینده هشدار می دهند. آن ها به عدم وجود حق بیمه آتی بیت کوین، ۴۷۰ میلیون دلار نقدینگی و وام دهی نامحدود استیبل کوین به عنوان نشانه ای از کاهش های جدید در آینده اشاره می کنند. شایان ذکر است که برخی از توکن‌ها در واقع توانستند به طور کامل از فروش خود سرپیچی کنند. مانند لایه ۱ بلاک چین EOS (ایاس) در آخر هفته بیش از ۲۳ درصد افزایش یافت! این در حالی است که بسیاری دیگر از آلت کوین ها فرو ریختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *